Jak zrobić balony na tort

Artykuł przygotowany z myślą o naszych czytelnikach, dzięki współpracy z mamadiy.pl

Jedną z najfajniejszych rzeczy o balonach jest to, że mogą być używane do zabawy i celów funkcjonalnych. Na przykład, możesz użyć ich do dekoracji tortu urodzinowego. Niezależnie od tego, czy wybierzesz girlandę z balonów z helem, czy zdecydujesz się na wersję z konfetti, Twoja urodzinowa impreza na pewno będzie hitem wśród rodziny i przyjaciół. Balony mogą być również wykorzystywane do innych zadań niezwiązanych z tortem, takich jak robienie dolara z piasku dla motywu zamku z piasku lub drzewa balonowego na imprezę Halloween. Można je nawet wykorzystać do dekoracji biurka. Można również znaleźć zestawy girland balonowych, które mogą być używane jako toppery do tortów.

Jeśli chodzi o rozmiar, pięciocalowy balon zrobi sztuczkę i będzie więcej niż wystarczająco, aby ozdobić swój tort urodzinowy. Możesz wybierać spośród różnych kształtów i kolorów. Jeśli planujesz zrobić to samo na swój ślub lub specjalne wydarzenie, rozważ większy balon w celu stworzenia bardziej realistycznie wyglądającej girlandy.

Najlepszym sposobem, aby przejść o tym jest uzyskać pomoc od specjalisty balonu. Wiele firm balonowych ma usługi online, które można znaleźć w lokalnym sklepie rzemieślniczym, a oni będą mogli doradzić Ci odpowiednie typy i rozmiary dla Twoich potrzeb. Czy robisz małe wesele lub duże wydarzenie korporacyjne, specjalista od balonów może doradzić, co kupić i co nie kupić, aby zapewnić, że twoje balony są zarówno bezpieczne i skuteczne. Dobrym pomysłem jest również zapytanie ekspertów o odpowiednią pompę do balonów przed podjęciem nowego przedsięwzięcia związanego z balonami. W zależności od konkretnych potrzeb, pompka do balonów będzie prawdopodobnie bardziej opłacalnym i efektywnym czasowo rozwiązaniem niż zakup kilkudziesięciu balonów i próba napompowania ich na własną rękę.

Zaskakująco prosta technika polega na przywiązaniu balonów do grubego drutu. Aby to zrobić cinch, można użyć uchwyt do balonów lub niektóre ciężkie nożyczki obowiązku wyciąć dwie stopy kawałek drutu kwiatowego. Po zabezpieczeniu drutu można go zginać w imponujący sposób, nadając mu różne kształty. Jeśli chodzi o jego funkcję jako akcesorium, można go następnie przymocować do tylnej części nadmuchanego balonu za pomocą patyczków do lizaków.

Technika ta powinna być wykonana dzień lub dwa przed wielkim dniem. Oczywiście, jeśli przygotowujesz dużą liczbę balonów, możesz rozważyć ich zamrożenie, aby ponownie je schłodzić, jeśli staną się trochę zbyt ciepłe. Chociaż jest to czasochłonny proces, wyniki są warte wysiłku. W zależności od kształtu balonów, może być również konieczne przycięcie frędzli lub szyi balonu, aby wyglądały jak najlepiej. Na koniec, aby dopełnić obrazu, możesz ozdobić swój tort świeżą zielenią, taką jak liście lub jagody. Twoje najnowsze dzieło z pewnością będzie budziło zazdrość wszystkich znajomych.

Dodaj komentarz