Jak zrobić podstawkę do Minecrafta

Stojak Minecraft to urządzenie, które pozwala na trzymanie różnych zbroi lub innych przedmiotów. Może to być również przedmiot dekoracyjny dla Twojej bazy, domu lub wioski. Możesz umieścić stojak, aby wyświetlić głowy mobów lub elytry. Stojak może zmienić swoją pozę, gdy użyjesz impulsu Redstone lub polecenia. Na przykład, możesz sprawić, że ramię stojaka będzie tańczyć.

Stojak w Minecraft może być łatwo wykonany przy użyciu stołu do craftingu. Najpierw potrzebna będzie gładka kamienna płyta, sześć patyków, cztery drewniane deski i jeden węgiel. Kiedy masz już niezbędne materiały, możesz zacząć je składać. Tak długo, jak będziesz postępował według dokładnego schematu, w końcu otrzymasz stojak.

W grze istnieje wiele sposobów na crafting stojaka na zbroję. Jeśli jednak chcesz, aby podstawka mogła unosić się w powietrzu, musisz wykonać kilka dodatkowych czynności. Oprócz tego, blok będzie musiał być umieszczony na solidnym bloku.

Kolejną ważną rzeczą do rozważenia jest sposób umieszczenia stojaka na zbroję. Generalnie ma on kształt pudełka. Aby go ustawić, będziesz musiał umieścić po jednym patyku z każdej strony i kolejny patyk w środku pudełka. Jeśli chcesz, aby podstawka tańczyła, możesz umieścić impuls z czerwonego kamienia na środku podstawki.

Oprócz umieszczenia patyków, możesz również dodać kilka dekoracji. Gracze mogą udekorować podstawkę umieszczając na niej dynie lub głowy mobów. Jest to świetny sposób, aby popisać się swoją kreatywnością.

Inną opcją jest umieszczenie na stojaku zaczarowanego kawałka złotej zbroi. To będzie wyglądać świetnie na swoim domu, ale nie w swojej skrzyni. Jest tak dlatego, że jeśli kawałek złota pęknie lub stanie się bezużyteczny, stracisz całe zaczarowane złoto w swojej skrzyni.

Poza tym, możesz dostosować cechy stojaka na zbroję. W zależności od wersji gry, gracze mogą używać komend i znaczników NBT, aby dostosować stojak na zbroję. Mogą również zmieniać jej pozy za pomocą klawisza drugorzędnej akcji. Korzystając z tych narzędzi, można zmienić kształt stojaka na zbroję, jego rozmiar, kolor i ogólną funkcjonalność.

Możesz również użyć menu craftingu, aby stworzyć stojak na zbroję. Menu craftingu ma siatkę 3×3. Po prostu umieść trzy patyki i kamienną płytę na siatce, aby stworzyć stojak na zbroję. Możesz też stworzyć stojak na zbroję, łącząc dwie drewniane deski. Po wykonaniu tego kroku możesz usunąć drewniane deski i przejść do następnego.

Tworzenie stojaka na zbroję może zająć trochę czasu i wysiłku. Ale jest to warte pracy, ponieważ stojak jest idealnym elementem dekoracyjnym dla twojej bazy lub domu. Co więcej, możesz w nim wystawić kilka zestawów zbroi.

Stojaki na zbroje są popularnym przedmiotem w grze. W rzeczywistości są one powszechnie spotykane w wioskach w tajdze. Poza tym mogą być tarłem w trybie kreatywnym.

Dodaj komentarz