Jak zrobić podwodną miksturę oddechową w Minecraft

W najnowszej aktualizacji dla Minecrafta, możesz teraz zbadać głębię oceanu z podwodną miksturą oddechową. Niezależnie od tego, czy badasz ukryte jaskinie, budujesz podwodne świątynie czy wydobywasz diamenty, utrzymanie się na powierzchni będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Najpierw musisz zdobyć składniki do stworzenia podwodnego eliksiru oddechowego. Składniki są stosunkowo łatwe do zdobycia. Będziesz potrzebował butelki z wodą, stołu do craftingu, Awkward Potion i trochę Blaze Powder. Jednak aby stworzyć najlepszy możliwy eliksir, będziesz chciał dodać kilka dodatków.

Najważniejszym składnikiem udanej podwodnej mikstury jest pufferfish. Jest to podstawowy składnik i można go znaleźć na plaży lub w wodach jeziora. Łowienie ryb również zwiększy Twoje szanse na złapanie pufferfisha.

To nie jest takie proste, jak się wydaje. Aby stworzyć podwodny eliksir, będziesz potrzebował odpowiednich składników i wskazówek. Ale nie musisz być ekspertem, aby stworzyć swój własny, nawet jeśli dopiero się uczysz. Jeśli jesteś gotów poświęcić czas, możesz zbierać nagrody.

Na początek potrzebujesz szklanej butelki. Można ją wykonać z piasku lub z pieca. Dodanie odrobiny pyłu Redstone może przedłużyć trwałość mikstury. Jest wiele innych sposobów na stworzenie wodnego eliksiru oddechowego, więc będziesz chciał postępować zgodnie z instrukcjami.

Stół do craftingu może być zbudowany z drewnianych desek i kostki brukowej. Zanim zaczniesz tworzyć miksturę, musisz wyposażyć się w pustą butelkę. Po zakończeniu produkcji eliksiru, musisz umieścić go w odpowiednim miejscu. Może to być na środku stołu do craftingu, na środku obszaru craftingu lub w ramce.

Stół do warzenia to przydatne narzędzie, które pozwala Ci na crafting eliksirów. Jeśli szukasz bardziej trwałego rozwiązania, możesz zbudować Stację Warzenia. Są one dostępne w Netherze i służą do warzenia eliksirów.

Stacja warzelnicza pomieści trzy butelki z eliksirami. Dzięki temu będziesz mógł stworzyć wiele różnych eliksirów, w tym wspomniany wcześniej eliksir wodny. Kolejnym przedmiotem, któremu warto się przyjrzeć, jest Skorupa żółwia. Po wyposażeniu ten przedmiot da graczom 10 sekundowy buff, który pozwoli im dłużej oddychać pod wodą.

Chociaż nie ma zbyt wielu informacji na temat tego, jak przygotować miksturę do oddychania pod wodą, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby uzyskać jak najwięcej. Z odpowiednich narzędzi i składników, będziesz na dobrej drodze do crafting podwodny eliksir swoich marzeń. Pamiętaj jednak, że jest to bardzo mały wyczyn w grze, która jest zalana różnymi i unikalnymi przedmiotami. Dlatego warto mieć zawsze przygotowane składniki.

Mikstura oddychania wodą to świetny sposób na uzyskanie przewagi nad konkurencją. Umożliwiając oddychanie pod wodą, mikstura ta może pomóc Ci w eksploracji głębszych partii oceanu, jak również złagodzić zagrożenia związane z tym środowiskiem.

Dodaj komentarz