Jak zrobić tort z gotowych spodów

Jest kilka sposobów na zrobienie ciasta z gotowych spodów. Dobra wiadomość jest taka, że w rzeczywistości nie jest to takie trudne. Należy jednak pamiętać o kilku rzeczach.

Przed pieczeniem dużego ciasta warto też sprawdzić dokładność piekarnika. Można to zrobić za pomocą termometru do pomiaru temperatury. Następnie możesz użyć termometru, aby upewnić się, że ciasto jest prawidłowo upieczone.

Aby zrobić jak najlepsze ciasto na pieniądze, powinieneś mieć następujące składniki: mieszankę mąki, dwa jajka, maślankę, mieszankę do ciast, patyczek do lizaków, wstążkę, słomkę, papierową rurkę w kształcie szczeliny i dziurkacz. Dla urozmaicenia możesz pomyśleć o posypce z konfetti lub mini wiórkach czekoladowych.

Biorąc pod uwagę nazwę, prawdopodobnie powinieneś pominąć lukrowanie, chyba że jest ono wymagane. Jeśli masz szczęście i posiadasz mikser, możesz zrobić wymagany lukier, po prostu mieszając składniki w misce do mieszania.

Jeśli jesteś ambitny, możesz dodać trochę lukru pomiędzy warstwy. Nie chcesz jednak pobrudzić sobie palców. Do tego zadania użyj szpatułki offsetowej. Szpatułka jest dostępna w większości sklepów spożywczych. Trzymaj ją pod kątem 45 stopni i rozprowadź krem do krawędzi tortu.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, upiecz 9-calowe ciasto w kształcie tuby w temperaturze 350 stopni Fahrenheita. Powinno być pieczone przez około 50 do 60 minut. Wykałaczka włożona do środka powinna wyjść czysta.

Przed umieszczeniem rurki w cieście, należy wstępnie rozgrzać piekarnik. Należy uważać, aby rurka nie spadła w przepaść. Po wyjęciu ciasta z piekarnika należy owinąć je folią plastikową, aby zapobiec jego zawilgoceniu.

Najskuteczniejszym sposobem na zdjęcie ciasta z patelni jest jej obfite natłuszczenie. Można również użyć środka do zdejmowania ciasta. Alternatywnie możesz użyć mąki uniwersalnej lub skrótu roślinnego.

Innym sposobem na zrobienie ciasta z gotowego podkładu jest pokrycie goopem tortowym. Cake goop to lepka masa, która przyklei się do spodu tortu. Można ją zrobić z opanowanego już przepisu lub samodzielnie łącząc składniki.

Podczas gdy jesteś przy tym, możesz chcieć wyciąć kilka notatek z wnętrza zwiniętej tuby. Jako dodatkowy bonus, możesz również udekorować swój tort odrobiną lukru.

Na szczęście nie trzeba wkładać wiele wysiłku w stworzenie tortu o tematyce pieniężnej. Możesz kupić zestaw od Walmart, który pozwoli Ci stworzyć tę łabędzią konfekcję w mgnieniu oka. Oferują oni nawet sposób, w jaki klienci mogą zapłacić za swoje zamówienie z wyprzedzeniem. W rzeczywistości, mają świetną ofertę na tort na swojej stronie internetowej.

Oczywiście możesz również wybrać drogę kupna w sklepie i kupić tort w kształcie pieniędzy. Ten z pewnością jest łatwy do zrobienia.

Dodaj komentarz